Piwosze w sieci

Jeżeli mój blog jest pierwszym na jaki trafiłeś, wiedz że jest ich więcej.

Podobnie jest z fejsowymi fanpejdżami, profilami na Instagramie i każdym możliwym medium społecznościowym. Poniżej prezentuję miejsca w sieci, które mnie zainteresowały. Może zainteresują również i Ciebie 😉

Blogi

Tomasz Kopyra – śmiem twierdzić, że jest to blog od którego zaczął się piwny internet. A na pewno ten, który podbił świadomość amatorów złotego trunku w Polsce.

Instagram

Tinyfoxytail – połączenie miłości do piwa z pasją tworzenia makijażu. Wszystko w pięknej oprawie. Ilość obserwujących mówi sama za siebie. Konto prowadzone przez Polkę, więc można liczyć na dużą ilość rodzimych piw.

Facebook

Piwoteka – punkt obowiązkowy jeżeli planujesz znaleźć sklep z ciekawymi piwami w Łodzi. Różnorodność i ogromny wybór przytłaczają, jednak dzięki temu na pewno znajdziesz coś dla siebie. Czemu warto śledzić fanpage? Bo z niego możesz dowiedzieć się o wszystkich nowościach pojawiających się na półkach.

Portale piwne

Ratebeer – międzynarodowy portal, w którym możesz oceniać spróbowane piwa, przeczytać opinie innych użytkowników oraz zdobyć podstawowe informacje na temat browarów i ich produktów.