Zarzecze

Browar Zarzecze
Stan na2018-04-04
KrajPolska flaga Polska
Rodzaj browaruRegionalny
AdresZarzecze, ul. Łęgowa 1
34-326 Pietrzykowice
Rok założenia2014
Strona wwwwww.browarzarzecze.pl
Facebook fanpagebrak
Przetestowane piwaSprawdź
Info z oficjalnej strony:"Z pasji do piwowarstwa, w 2013 roku narodziła się idea stworzenia od podstaw nowego, kreatywnego browaru w Zarzeczu koło Żywca, użyczającego swoje moce produkcyjne browarom kontraktowym.

Po ponad roku od otwarcia najnowocześniejszego browaru rzemieślniczego w południowej Polsce, staliśmy się elementem „piwnej rewolucji” i warzymy nieszablonowe piwa, podążające za kierunkami piwowarstwa światowego.

Dziś produkując dla browarów kontraktowych kilkadziesiąt gatunków piwa craftowego, realizujemy cel który nam przyświecał przy zakładaniu browaru. Tworzymy piwo rzemieślnicze będące alternatywą wobec piw koncernowych wielkich browarów. Chociaż nasz browar jest na wskroś nowoczesny, a warzenie piwa odbywa się na najnowszych urządzeniach, nie zapominamy, że piwowarstwo to wielka pasja, sztuka i zobowiązująca tradycja.

Warzymy szeroką paletę piw: tradycyjne i kreatywne oparte na najnowszych trendach. Z racji, że nasza przygoda z piwem rozpoczęła się od warzenia domowego, mierzymy się z wyłamującymi się z przyjętych standardów piwami autorskimi. Łączy je najwyższa jakość i smak, czego gwarancją jest wykorzystanie najlepszych surowców i wiedzy piwowarskiej."

http://www.browarzarzecze.pl/