Wrężel

Browar Wrężel
Stan na2018-02-08
KrajPolska flaga Polska
Rodzaj browaruKontraktowy
Adresul. Łęgowa 1
34-326 Zarzecze
Rok założenia2014
Strona wwwwww.browarwrezel.pl/
Facebook fanpageBrowar Wrężel
Przetestowane piwaSprawdź
Info z oficjalnej strony:"Browar Wrężel to rzemieślnicza inicjatywa kontraktowa, powstała 26 czerwca 2014 roku. Warzymy w Browarze Zarzecze znajdującym się w malowniczych okolicach jeziora Żywieckiego.

Stworzyliśmy wiele dobrych piw. Od niemieckich klasyków, poprzez belgijskie piwa klasztorne, do nowofalowych wariacji, chmielonych najróżniejszymi odmianami chmielu pochodzącego z Ameryki, Nowej Zelandii czy Australii.

W naszym dorobku znajdziecie 18 różnych stylów, a na tym nie poprzestajemy! Codziennie wiele nowych pomysłów, które systematycznie realizujemy, abyście razem z nami zasmakowali PIWNEJ REWOLUCJI!

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Planujemy stworzyć kilka linii produktowych, między innymi piwa które utrzymywać będziemy w stałej ofercie, piwa sezonowe, a także piwa epizodyczne które warzyć będziemy na specjalne okazje. Będziemy eksperymentować, dopracowywać nasze receptury, szukać ciekawych dodatków i rozwiązań, aby nasze piwo miało do zaoferowania dużo więcej niż zwykły koncernowy Lager.

W warzenie piwa wkładamy dużo serca i pasji, dlatego wychodzi nam to tak dobrze!"

http://www.browarwrezel.pl/poznaj-nas.html