Gloger Browar Miejski

Gloger Browar Miejski

Gloger Browar Miejski
Stan na2018-02-17
KrajPolska flaga Polska
Rodzaj browaruRegionalny
Adresul. Gen. W. Andersa 87
15-124 Białystok
Rok założenia2015
Strona wwwbrowargloger.pl
Facebook fanpageGloger
Przetestowane piwaSprawdź
Info z oficjalnej strony:"Obecnie w Polsce i na świecie obserwujemy nagły wzrost zainteresowania i spożycia prawdziwego piwa warzonego w regionalnych, rzemieślniczych browarach z wykorzystaniem i zachowaniem prawdziwego kunsztu piwowarskiego.

Dzieje się to z jednego powodu: konsumenci po prostu chcą pić piwo, które smakuje – nie chcą pić produktów dużych browarów, które zazwyczaj się od siebie nie różnią.

Klienci poszukują i odnajdują nieznane smaki w piwach najwyższej jakości, warzonych w browarach restauracyjnych, które warzą piwo tradycyjnymi sposobami z surowców naturalnych i specjalnie wyselekcjonowanych: wody, słodu, chmielu i drożdży. Cykl produkcyjny browarów restauracyjnych pozwala warzyć piwo o niepowtarzalnym smaku, zapachu i barwie. I co równie ważne – w naszym browarze niczego nie przyspieszamy, długo i dobrze wyleżakowane piwo to piwo najwyższej jakości, piwo zgodne z zasadą: raz spróbujesz – różnice poczujesz i nigdy nie pożałujesz.

Żeby uzyskać piwo najwyższej jakości należy spełnić kilka kluczowych warunków, które podstawą i które musieliśmy spełnić, aby osiągnąć cel: to dobrze wyszkolony piwowar, to dobrze dobrana technologia produkcji i dobrze dobrany sprzęt do warzenia piwa, to wyselekcjonowane i dobrane surowce: słód, chmiel, drożdże i woda."

http://browargloger.pl/o-nas/